Konferencja „Dietetyka Przyszłości”

Konferencja „Dietetyka Przyszłości”

Nagranie z konferencji „Dietetyka Przyszłości”

Pierwsze tego typu wydarzenie w historii naszej działalności. Nagranie z konferencji online pod tytułem „Dietetyka przyszłości” już dostępne na Mauricz.tv!

Mówi się, ze historia kołem się toczy, jednak pewne aspekty pozostają niezmienne i w świecie dietetyki niejednokrotnie można było zaważyć powrót do korzeni. Czy powinniśmy ufać kuszącym hasłom reklamowym omawiającym wygodne i bezproblemowe podejście do tematu żywienia i suplementacji, czy może warto poświęcić na chwilę refleksji i zastanowić się, czy ma to jakikolwiek sens?

Nauka pędzi w nieubłaganym tempie i nasi eksperci najlepiej zdają sobie z tego sprawę. Podczas odtwarzania nagrania z konferencji będziecie mogli przekonać się, jak wiele elementów codziennej higieny życia ma przełożenie na zdrowie, samopoczucie, a także sylwetkę. Najważniejszym jest jednak, jak dzisiaj wprowadzane zasady zdrowego odżywiania przełożą się na rezultaty w przyszłości!

Tematy wykładów naszych prelegentów:

Jakub Mauricz – „Dietetyczny renesans – nowe „stare” oblicze dietetyki. Znaczenie terapeutyczne dla człowieka XXI wieku.”

Doktor Patrycja Szachta – „Mikroflora jelitowa – bakteryjny klucz do chorób cywilizacyjnych.”

Profesor Ewa Stachowska – „Terapia dietetyczna zaburzeń funkcji jelita – wspólny problem lekarza, dietetyka, fizjoterapeuty i psychologa.”

Lek. med. Dorota Helim-Sobkowiak – „Praktyczny model żywienia w oparciu o nowe trendy np. fleksitarianizm – wady i zalety z punktu widzenia lekarza praktyka.”

Ponadto, po zakończonej konferencji odbyły się odpowiedzi na pytania zadane przez uczestników. Będziecie mieli możliwość zapoznania się z wymianą doświadczeń naszych ekspertów, a także dowiedzieć się, co na temat wielu zagadnień mówi teoria i praktyka.

Z nagranej konferencji: 

  • dowiesz się, jakie zasady zdrowego żywienia wprowadzić od zaraz, aby cieszyć się zdrowiem w przyszłości
  • poznasz metody diagnozowania wielu zaburzeń zdrowotnych przy pomocy przeprowadzonego wywiadu, a także metod diagnostycznych
  • dowiesz się, jakie są przyczyny powstawania wielu chorób cywilizacyjnych (nadwaga, otyłość, cukrzyca, choroby serca, alergie i choroby autoimmunologiczne i inne) i jak uporać się z nimi w ramach zmiany stylu życia
  • poznasz perspektywy leczenia wielu chorób pozornie niezwiązanych z żywieniem
  • nauczysz się, w jaki sposób poruszać się po zasadach probiotykoterapii ukierunkowanej na hamowanie rozwoju chorób cywilizacyjnych

Cena zawiera: 

  • nieograniczony dostęp do 220 -minutowego kursu (prelegenci + 90 min dyskusji)
  • imienny certyfikat ukończenia szkolenia w formie PDF

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

207,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ