O nas

Doświadczenie – Wiedza – Zaufanie

Eksperci z dziedziny dietetyki

W każdym z naszych ekspertów kryje się wieloletnie doświadczenie, imponująca wiedza naukowa i praktyczne umiejętności, które umożliwiają skuteczne prowadzenie wykładów. Są źródłem nieocenionej wiedzy, która pozwala nam na tworzenie najwyższej jakości szkoleń.

W naszym zespole cenimy indywidualne podejście do każdej osoby. Rozumiemy, że każdy z Was jest wyjątkowy, a Wasze potrzeby żywieniowe są różne. Dlatego każdy z naszych ekspertów jest zaangażowany w opracowywanie szkoleń z zakresu dietetyki, ale i nie tylko.

Sprawdź dostępne szkolenia

Poznaj nasz zespół!

Jakub Mauricz

Najbardziej rozpoznawalny dietetyk w Polsce. CEO & Founder, przedsiębiorca, lider szkoleń dietetycznych, wybitny autorytet, autor książek i tysięcy publikacji. Znany i ceniony ekspert zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych, szkoleniowiec. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Człowiek z wizją, który 9 lat temu szturmem podbił rynek szkoleń dietetycznych i zdobył pozycję numer 1. Obok szkoleń, w tym samym czasie zakłada poradnię dietetyczną, w której najważniejszy priorytet to pacjent i jego zdrowie. Podopieczni podkreślają ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do dietoterapii, ale przede wszystkim wielkie serce, które Jakub wkłada w pomoc swoim pacjentom. Uczy, że pożywienie w równym stopniu może być trucizną i lekarstwem. Sam nie chodzi na skróty i własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to uniwersalne wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Najważniejsze osiągnięcia Jakuba:
  • Wykładowca i prelegent tysięcy wydarzeń, wypełnionych słuchaczami sal w całej Polsce!
  • Ekspert w programach radiowych i telewizyjnych poświęconych zdrowiu, żywieniu i suplementacji,
  • Redaktor naukowy i recenzent publikacji o tematyce zdrowotnej, Ambasador programu FitProfit,
  • Autor receptur produktów spożywczych dla takich marek jak Bakalland, Henryk Kania czy Legal Cakes,
  • Autor receptur suplementów diety dla Lab One, Trec Nutrition, EstroVita,
  • Autor jadłospisów diet pudełkowych i autorskiej diety Samuraj dostępnych w Cud i Miód Catering Dietetyczny,
  • Autor książki pt. „Możesz jeść wszystko”, w której opisuje podstawy dietetyki w przystępny i inspirujący sposób.
  • Ceniony autor prac na blogach tematycznych takich gwiazd jak Anna Lewandowska
Wykształcenie i dorobek naukowy:

Absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnostyka sportowa” Realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Jakub swoją misję sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu.

Sprawdź dostępne szkolenia

Małgorzata Ostrowska

Magister Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Nadrzędny dietetyk oraz koordynator całej poradni BeWell. Głównym obszarem jej zainteresowań i specjalizacji jest dietoterapia ze szczególnym naciskiem na leczenie trudnych przypadków klinicznych.

Jest wnikliwa i bardzo skuteczna, a zdrowiejący podopieczni są tego najlepszym dowodem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami starającymi się o powiększenie rodziny uczyniło z niej nieocenionego sojusznika wszystkich pragnących zajść w ciążę. Swoim warsztatem dzieli się na łamach magazynów „Women’s Health” „Naturoterapia” oraz „Body Challenge”, a także podczas konferencji branżowych i programów telewizyjnych o tematyce żywieniowej i prozdrowotnej.

Sprawdź dostępne szkolenia

Dr n. biol. med. Patrycja Szachta

Stopień doktora nauk biologicznych uzyskała w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun. Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

Sprawdź dostępne szkolenia

Zobacz opinie tych, którzy już skorzystali

Bartosz Babik

Platforma szkolenia Mauricz.Tv to coś więcej niż tylko szkolenia. Prowadzący uczą, że każdy problem należy rozpatrywać indywidualnie, zachowując przy tym holistyczne podejście. Wykładana tam wiedza teoretyczna jak i praktyczna,

znajduje zastosowanie w pracy dietetyka, trenera, ale i również osób, które chcą poprawić swoje parametry zdrowotne.

Wiktoria Kohut

Szkolenia na platformie Mauricz.Tv cechuje merytoryczny przekaz informacji, w oparciu o aktualną wiedzę naukową. Jednakże, to osobiste doświadczenia w pracy z pacjentem, praktyczne wskazówki i sugestie nadają im największej wartości.

Podsumowanie przekazu w część warsztatową sprawia, że poruszany zakres materiału, jest klarowny. Zwrot zainwestowanych pieniędzy w szkolenia uzyskuje się na drodze poprawy zdrowia i realizowanych celów pacjentów gabinetowych.

Polecam!

Ania Cabaj

Korzystam ze szkoleń na mauricz.tv, bo chcę zrozumieć i poprawić stan swojego zdrowia, a po bezowocnych wizytach u lekarzy i przepisywaniu kolejnych tabletek postanowiłam poszukać przyczyn chorób na własną rękę.

Do tej pory wykupiłam szkolenia „Jak uporać się z anemią”, „Dietoterapia i suplementacja poziom I” oraz „Interpretacja wyników krwi”. Ilość wiedzy, która jest w tych szkoleniach przerosła moje oczekiwania, wdrożyłam poszczególne zalecenia do swojego życia i czuję się o niebo lepiej! Jakość mojego snu się poprawiła, hormony wracają do normy, uporałam się z anemią, a to na pewno nie ostatnie szkolenia jakie wykupiłam. Prezentacje są rzetelnie i konkretnie prowadzone, informacje przekazywane są w sposób zrozumiały dla przeciętnego śmiertelnika. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka przyczyn swojego złego samopoczucia albo po prostu interesuje się zdrowym żywieniem!