Dietetyka i suplementacja poziom l,ll,lll

Dietetyka i suplementacja poziom l,ll,lll

Szkolenie omawiające w ramach 36 godzin sprawdzone w praktyce informacje ze świata dietetyki klinicznej, sportowej i profilaktyki zdrowotnej. Skomasowana dawka wiedzy, dostępna dla każdego.

Cykl trzech poziomów flagowego produktu Mauricz Training Center i bestseller jednocześnie.  W formie pakietu dostępne w atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie jedno z najlepszych szkoleń dietetycznych w Polsce.

Wydaje Ci się, że jesz zdrowo, ale nie przynosi to wymiernych efektów? A może masz wiedzę z zakresu dietetyki, ale potrzebujesz konkretów i odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania? Cierpisz na dolegliwości lub choroby, których zalecenia dietetyczne się wykluczają?
A może po prostu zależy Ci na świadomym, skutecznym i zdrowym odżywianiu oraz efektywnej suplementacji bez konieczności poszukiwań na własną rękę i rozwiewania ciągłych wątpliwości?

Mówi się, że dietetyka, to jedna z niewielu nauk ścisłych, w której na zadane pytanie może być wiele prawidłowych odpowiedzi jednocześnie. Problem polega na tym, że jedne są prawidłowe w 100%, a inne tylko w połowie ujmują podstawę problemu czy stanu chorobowego. Naszym zadaniem jest wyznaczenie możliwie najprostszej i najdoskonalszej terapii, której celem jest doprowadzenie nas do sukcesu – nie tylko w kontekście unormowania składu ciała, ale przede wszystkim poprawy samopoczucia, zwiększenia poziomu energii, poprawy pracy żołądka i jelit, a także poprawy stanu skóry. Ujęcie pozostałych elementów stylu życia wpływających na zdrowie jest również bardzo ważne.

Cykl szkoleń „dietetyka i suplementacja 1-3” to obowiązkowa pozycja na liście każdej osoby, która chce odżywiać się w sposób zdrowy i świadomy. Podczas 36-godzinnego szkolenia przekonasz się, jak kompleksowo zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, a także podopiecznych. Co ważniejsze, uzyskasz odpowiednie narzędzia, które pozwolą Ci bez problemu poruszać się po świecie produktów spożywczych – będziesz wiedzieć, które z nich zasługują na Twoją uwagę, a których lepiej unikać w swoim żywieniu. Przekonasz się także, że zdrowa kuchnia nie musi być wcale droga, ani trudna do wprowadzenia. 

Znasz już zasady racjonalnego żywienia i potrafisz komponować posiłki uwzględniając różne zmienne, ale wciąż masz wiele pytań, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi? Nie potrafisz ustalić odpowiedniego żywienia w kontekście treningu? Chcesz nauczyć się strategii manipulowania węglowodanami w diecie? A może potrzebujesz fachowej wiedzy z zakresu suplementacji na każdym poziomie zaawansowania treningu?

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Co zyskujesz:

 • nie musisz tracić czasu na selektywne wybieranie informacji odnośnie tego, co jest dziś zdrowe, a tego, co za zdrowe się tylko podaje
 • możesz być pewien, że wiedza, którą zdobędziesz, jest medyczną, obiektywną i aktualną wiedzą – bazują na niej profesjonalni dietetycy, trenerzy, lekarze i fizjoterapeuci
 • obalisz błędne przekonania odnośnie zdrowego odżywania i suplementacji, które funkcjonują w dietetyce
 • nauczysz się komponować posiłki z uwzględnieniem aktywności fizycznej i własnych ograniczeń dbając o ich odpowiednią kaloryczność i zbilansowanie
 • dowiesz się, w jaki sposób odżywiać się zdrowo, świadomie i niedrogo
 • nauczysz się, jak wesprzeć odporność organizmu poprzez właściwie dobrane żywienie i suplementację
 • poznasz, w jaki sposób zespolić trening, żywienie i styl życia z suplementacją, aby uzyskać wymarzony rezultat
 • nauczysz się, jak regulować skład ciała – nabrać masy mięśniowej i redukować tkankę tłuszczową
 • dowiesz się, jak poczuć się lepiej i zwiększyć poziom energii oraz produktywność
 • poznasz skuteczne reguły rotacji węglowodanami w diecie
 • dowiesz się, które suplementy i w jaki sposób wpływają na sukces treningowy
 • uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania z obszaru obszarze dietetyki, suplementacji oraz regeneracji
 • zobaczysz, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce dzięki warsztatom

Cena zawiera:

 • dostęp do 36-godzinnego kursu przez 90 dni
 • dostęp do prezentacji szkoleniowych w formie PDF
 • imienny certyfikat ukończenia szkolenia, który wyślemy do Ciebie pocztą oraz w postaci PDF
 • dodatkowy pakiet materiałów dydaktycznych

Zobacz PROGRAM szkolenia Dietetyka i suplementacja poziom I-III

Dietetyka i suplementacja poziom I,II,III - Jakub Mauricz

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

1 499,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ