Podstawy żywienia

Podstawy żywienia

Doskonałe szkolenie na rozpoczęcie przygody ze zdrowym odżywianiem. Chciałbyś poznać 5 prostych zasad zdrowego żywienia, możliwych do wdrożenia przez każdego, bez zachowania ścisłej diety? To szkolenie jest dla Ciebie!

Czy wiesz, że choroby cywilizacyjne bardzo często mają swoją przyczynę w niewłaściwym odżywianiu? Nadwaga, nadciśnienie, insulinooporność, alergie, cukrzyca, a nawet Hashimoto i inne choroby autoimmunologiczne, to choroby dietozależne.  Przekonaj się, że masz ogromną kontrolę nad swoim samopoczuciem, poziomem energii i utrzymaniem zdrowia. Dowiedz się, jak poprzez kierowanie się 5 prostymi zasadami możesz świadomie budować swoje zdrowie od podstaw.

Na szkoleniu: 

  • dowiesz się, jakie elementy mają wpływ na zachowanie zdrowia w XXI wieku
  • zdobędziesz wiedzę na temat przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym dzięki zmianie nawyków żywieniowych
  • nauczysz się 5 najważniejszych kroków żywieniowych, które pozwolą budować zdrowie Twoje, Twojej rodziny, lub podopiecznych
  • dowiesz się, jak zdrowo się odżywiać, nie tracąc jednocześnie przyjemności z jedzenia
  • nauczysz się, w jaki sposób zachować zdroworozsądkowe podejście do żywienia, trwale zmieniając swoje nawyki żywieniowe – koniec z drakońskimi dietami i efektem jo-jo!

Cena zawiera: 

  • nieograniczony dostęp do 80-minutowego kursu
  • dostęp do prezentacji  szkoleniowej w formie PDF
  • imienny certyfikat ukończenia szkolenia w formie PDF
Podstawy żywienia - Jakub Mauricz

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

149,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ

655,00 

Oszczędzasz zł!
Jedzenie ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Nieodpowiednia dieta negatywnie odbija się na samopoczuciu oraz zdrowiu co ma wpływ na nasze funkcjonowanie.

655,00 

Oszczędzasz zł!
W czasie ciąży odżywianie jest niezwykle ważne, chyba nawet bardziej istotne niż w trakcie karmienia piersią. Dietę ciężarnej można porównać do diety sportowca. .