Jak poprawić libido?

Jak poprawić libido?

Pożądanie. Miłość. Namiętność. Przywiązanie. Wszystko wiąże się z działaniem różnych substancji chemicznych w mózgu. Dobra wiadomość jest następująca – możesz to do pewnego stopnia kontrolować.

Dotychczas spadek libido uważany był za typowo kobiecy problem. Dzisiaj ze spadkiem libido borykają się także mężczyźni. Niedawno SwissHealthMed ogłosił nowe dane statystyczne na temat ilości mężczyzn borykających się z tym problemem. Wynika z nich, że 12–13% Europejczyków między 40. a 80. rokiem życia zatraciło swój popęd płciowy. Autor artykułu twierdzi, że rzeczywista liczba może być jeszcze większa. Ostatnimi czasy mówi się jednak, że zaburzenia libido oraz kłopoty erekcją stanowią ogromny problem w grupie wiekowej 16-39 lat!

Spadek libido jest powszechnym zjawiskiem, występującym u ludzi w różnym wieku. Dostępne są jednak liczne sposoby na radzenie sobie z obniżonym popędem seksualnym. W pierwszej kolejności warto jednak zmodyfikować te aspekty codziennego życia, które nie wpływają korzystnie na libido.

Za główne problemy związane ze stylem życia poczytuje się następujące czynniki: nadmierną ekspozycję na światło niebieskie, zły styl żywienia, przewlekły stres, używki, a także rozregulowanie neuroprzekaźników. 

Na szkoleniu: 

  • dowiesz się, od czego uzależnione jest wysokie lub niskie libido
  • poznasz czynniki zewnętrzne oraz choroby, które mogą obniżać libido
  • dowiesz się, w jaki sposób wyniki badań krwi mogą wskazywać na problemy z libido
  • poznasz zasady kreowania dobrego żywienia oraz suplementacji, dzięki czemu pokonasz przyczyny obniżonego libido oraz problemów z erekcją 

 

Cena zawiera: 

  • nieograniczony dostęp do 70-minutowego kursu
  • dostęp do prezentacji szkoleniowej w formie PDF
  • imienny certyfikat ukończenia szkolenia w formie PDF

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

149,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ