Wielkie dzięki, że chcesz skorzystać z bezpłatnego szkolenia Podstawy Żywienia.

Zostaw nam tylko swój adres mailowy oraz numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą w celu przekazania imiennego ceryfikatu.

OPIS SZKOLENIA:

Podstawy żywienia to doskonałe szkolenie na rozpoczęcie przygody ze zdrowym odżywianiem. Chcesz poznać 5 prostych zasad zdrowego żywienia, możliwych do wdrożenia przez każdego, bez zachowania ścisłej diety? To szkolenie jest dla Ciebie!

Czy wiesz, że choroby cywilizacyjne bardzo często mają swoją przyczynę w niewłaściwym odżywianiu?
Nadwaga, nadciśnienie, insulinooporność, alergie, cukrzyca, a nawet Hashimoto i inne choroby autoimmunologiczne, to choroby dietozależne.  Przekonaj się, że masz ogromną kontrolę nad swoim samopoczuciem, poziomem energii i utrzymaniem zdrowia. Dowiedz się, jak poprzez kierowanie się 5 prostymi zasadami możesz świadomie budować swoje zdrowie od podstaw.

Na szkoleniu: 

Dowiesz się, jakie elementy mają wpływ na zachowanie zdrowia w XXI wieku.

Zdobędziesz wiedzę na temat przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym dzięki zmianie nawyków żywieniowych.

Nauczysz się 5 najważniejszych kroków żywieniowych, które pozwolą budować zdrowie Twoje, Twojej rodziny, lub podopiecznych.

Dowiesz się, jak zdrowo się odżywiać, nie tracąc jednocześnie przyjemności z jedzenia.

Nauczysz się, w jaki sposób zachować zdroworozsądkowe podejście do żywienia, trwale zmieniając swoje nawyki żywieniowe – koniec z drakońskimi dietami i efektem jo-jo!