Metodyka Pracy Dietetyka – wywiad żywieniowy

Metodyka Pracy Dietetyka – wywiad żywieniowy

Szkolenie to stanowi pierwszą część cyklu szkoleń dotyczących metodyki pracy dietetyka z pacjentem. Uzyskaj możliwość wejrzenia w autorski system Jakuba Mauricza w konsultacjach dietetycznych. Dodaj kluczowe narzędzia do swojego warsztatu pracy i wznieś go na zupełnie nowy poziom!

Metodyka pracy efektywnego dietetyka w dużej mierze bierze się z umiejętności wprawnego pozyskiwania informacji i zdolności do łączenia kropek. Nawet w trywialnym celu w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, czy budowania masy mięśniowej, zadaniem dietetyka jest wyznaczenie możliwie najprostszej drogi do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Celem dietetyka jest zbieranie pełnego wywiadu, na podstawie którego ustali on metodykę pracy z pacjentem. Zaskakującym jest to, że często cel ten można osiągnąć dużo mniejszym nakładem pracy, jeśli tylko osiągnie się harmonię pomiędzy czterema filarami – stylem żywienia, aktywnością fizyczną, regeneracją i suplementacją.

Podczas szkolenia zapoznasz się szczegółowo z pytaniami z zakresu prowadzonego przez pacjenta stylu życia, stanu zdrowia, preferencji żywieniowych, a także nauczysz się korzystać z narzędzia, jakim jest dzienniczek żywieniowy.

 

Na szkoleniu: 

  • dowiesz się, jakie pytania warto zadać podczas konsultacji z pacjentem i co mogą sugerować odpowiedzi
  • nauczysz się, w jaki sposób łączyć kropki związane z odpowiedziami pacjenta, dotyczącymi jego stylu życia, stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych
  • dowiesz się, w jaki sposób łączyć zalecenia dietetyczne dla osób borykających się różnymi jednostkami chorobowymi
  • nauczysz się, jak na podstawie szczegółowego wywiadu dietetycznego budować spersonalizowane zalecenia żywieniowe i suplementacyjne

 

Cena zawiera: 

  • nieograniczony dostęp do 225 -minutowego kursu
  • dostęp do prezentacji szkoleniowej w formie PDF
  • imienny certyfikat ukończenia szkolenia, który wyślemy do Ciebie w postaci PDF na wskazany adres email

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

399,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ