Szkoleniowcy

Jakub Mauricz

Najbardziej rozpoznawalny dietetyk w Polsce. CEO & Founder, przedsiębiorca, lider szkoleń dietetycznych, wybitny autorytet, autor książek i tysięcy publikacji. Znany i ceniony ekspert zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych, szkoleniowiec. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Człowiek z wizją, który 9 lat temu szturmem podbił rynek szkoleń dietetycznych i zdobył pozycję numer 1. Obok szkoleń, w tym samym czasie zakłada poradnię dietetyczną, w której najważniejszy priorytet to pacjent i jego zdrowie. Podopieczni podkreślają ogromne zaangażowanie, indywidualne podejście do dietoterapii, ale przede wszystkim wielkie serce, które Jakub wkłada w pomoc swoim pacjentom. Uczy, że pożywienie w równym stopniu może być trucizną i lekarstwem. Sam nie chodzi na skróty i własnym przykładem pokazuje, że wiedza, systematyczność i determinacja to uniwersalne wyznaczniki sukcesu w każdej dziedzinie życia.

Najważniejsze osiągnięcia Jakuba:

 • Wykładowca i prelegent tysięcy wydarzeń, wypełnionych słuchaczami sal w całej Polsce!
 • Ekspert w programach radiowych i telewizyjnych poświęconych zdrowiu, żywieniu i suplementacji,
 • Redaktor naukowy i recenzent publikacji o tematyce zdrowotnej, Ambasador programu FitProfit,
 • Autor receptur produktów spożywczych dla takich marek jak Bakalland, Henryk Kania czy Legal Cakes,
 • Autor receptur suplementów diety dla Lab One, Trec Nutrition, EstroVita,
 • Autor jadłospisów diet pudełkowych i autorskiej diety Samuraj dostępnych w Cud i Miód Catering Dietetyczny,
 • Autor książki pt. „Możesz jeść wszystko”,  w której opisuje podstawy dietetyki w przystępny i inspirujący sposób.
 • Ceniony autor prac na blogach tematycznych takich gwiazd jak Anna Lewandowska.

Wykształcenie i dorobek naukowy:

 • Absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
 • Współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnostyka sportowa”
 • Realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

Jakub swoją misję sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu.

Dietetyk Jakub Mauricz
Małgorzata Ostrowska - Magister Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego

Małgorzata Ostrowska

Magister Dietetyki na Wydziale Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Nadrzędny dietetyk oraz koordynator całej poradni BeWell. Głównym obszarem jej zainteresowań i specjalizacji jest dietoterapia ze szczególnym naciskiem na leczenie trudnych przypadków klinicznych.

Jest wnikliwa i bardzo skuteczna, a zdrowiejący podopieczni są tego najlepszym dowodem. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami starającymi się o powiększenie rodziny uczyniło z niej nieocenionego sojusznika wszystkich pragnących zajść w ciążę. Swoim warsztatem dzieli się na łamach magazynów „Women’s Health” „Naturoterapia” oraz „Body Challenge”, a także podczas konferencji branżowych i programów telewizyjnych o tematyce żywieniowej i prozdrowotnej.

Dr n. biol. med. Patrycja Szachta

Stopień doktora nauk biologicznych uzyskała w trakcie studiów doktoranckich w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Autorka licznych publikacji medycznych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz rozdziałów w monografiach naukowych. Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun. Posiada wieloletnie praktyczne i teoretyczne doświadczenie z zakresu utajonych nadwrażliwości pokarmowych oraz zaburzeń mikroflory jelitowej.

Patrycja Szachta Dyrektor ds. naukowych w Centrum Medycznym Vitaimmun