Dietetyka i suplementacja poziom ll

Dietetyka i suplementacja poziom ll

Podczas kolejnych 12 godzin szkolenia zgłębisz wiedzę na temat najważniejszych aspektów dotyczących żywienia oraz suplementacji w aktywności fizycznej. Pora wykonać następny krok w nauce!

Szkolenie Dietetyka i Suplementacja poziom II jest kontynuacją i uzupełnieniem zagadnień omawianych w trakcie pierwszego poziomu szkolenia. Ten poziom pozwala zagłębić się w modele żywienia dostosowane do optymalizowania składu ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej, a także zwiększenie wydolności nie będą mieć przed Tobą tajemnic.

„Właściwe odżywianie stanowi o różnicy pomiędzy wycieńczeniem, a intensywnym treningiem.”  – Summer Sanders, amerykańska pływaczka

Dla osoby uprawiającej aktywność fizyczną, wybór pomiędzy modną dietą, a właściwą dla adaptacji wysiłkowej trenującego, może decydować o sukcesie dotyczącym zrzucania nadmiernych kilogramów, czy budowania masy mięśniowej. Albo porażki . Ma to kluczowe znaczenie nie tylko dla formy wyczynowców. Właśnie na tych aspektach skupia się drugi poziom szkolenia „Dietetyka i suplementacja”. Obliczanie podaży kalorycznej, rozkład makroskładników odżywczych, rotacja węglowodanowa i strategie ich dystrybucji – to jedynie część zagadnień poruszanych podczas tego szkolenia.

Czy znasz już zasady racjonalnego żywienia i potrafisz komponować posiłki uwzględniając różne zmienne, ale wciąż masz wiele pytań, na które nie ma jednoznacznych odpowiedzi? Nie potrafisz ustalić odpowiedniego żywienia w kontekście treningu? Chcesz nauczyć się strategii manipulowania węglowodanami w diecie? A może potrzebujesz fachowej wiedzy z zakresu suplementacji na każdym poziomie zaawansowania treningu?

To szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Po pierwszym poziomie szkolenia już wiesz jakie spektakularne rezultaty możesz zaobserwować po wprowadzeniu kilku kluczowych zmian. Teraz nadeszła pora, aby wznieść swoje wyniki sportowe na wyższy level.

Co zyskujesz:

  • poznasz skuteczne reguły rotacji węglowodanami w diecie
  • będziesz wiedzieć, jak efektywnie redukować tkankę tłuszczową oraz zwiększać masę mięśniową
  • dowiesz się, które suplementy i w jaki sposób wpływają na sukces treningowy
  • uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania z obszaru dietetyki, suplementacji oraz regeneracji
  • zobaczysz, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce dzięki warsztatom

Cena zawiera:

  • dostęp do 12-godzinnego kursu przez 60 dni
  • dostęp do prezentacji szkoleniowej w formie PDF
  • dodatkowy pakiet materiałów dydaktycznych
  • imienny certyfikat ukończenia szkolenia, który wyślemy do Ciebie w postaci PDF na wskazany adres email

Zobacz PROGRAM szkolenia Dietetyka i suplementacja poziom ll

Dietetyka i suplementacja poziom II - Jakub Mauricz

Uzyskaj dostęp do tego szkolenia!

Cena:

599,00 

Podziel się tym ze znajomymi!

MOGĄ TEŻ CIĘ ZAINTERESOWAĆ