Szkolenia

Kategorie szkoleń

Pakiety

Szkoleniowcy

Szukaj szkolenia

489,00 

Oszczędzasz zł!
Chcesz mieć sześciopak na brzuchu i ramiona wyrzeźbione lepiej niż najlepsze dzieła Fidiasza? Brzmi zachęcająco, ale stoi nam na drodze poważna przeszkoda. Brzmi znajomo?

655,00 

Oszczędzasz zł!
Jedzenie ma ogromny wpływ na to, jak się czujemy. Nieodpowiednia dieta negatywnie odbija się na samopoczuciu oraz zdrowiu co ma wpływ na nasze funkcjonowanie.

655,00 

Oszczędzasz zł!
W czasie ciąży odżywianie jest niezwykle ważne, chyba nawet bardziej istotne niż w trakcie karmienia piersią. Dietę ciężarnej można porównać do diety sportowca. .

499,00 

Oszczędzasz zł!
Stres jest nam potrzebny, to reakcja organizmu na zagrożenie. Chcąc nie chcąc, jesteśmy na niego skazani. Nie oznacza to, że to zawsze problem.

799,00 

Oszczędzasz zł!
Znajomość badań laboratoryjnych oraz podejmowanie na ich podstawie decyzji związanych z bilansowaniem diety to niezwykle przydatne umiejętności w XXI wieku.

1 599,00 

Oszczędzasz zł!
Pakiet, który wprowadzi Cię w świat dietetyki i suplementacji na poziomie umożliwiającym swobodne poruszanie się po jej skomplikowanych zagadnieniach.

149,00 

Doskonałe szkolenie na rozpoczęcie przygody ze zdrowym odżywianiem. Chciałbyś poznać 5 prostych zasad zdrowego żywienia, możliwych do wdrożenia przez każdego, bez zachowania ścisłej diety?

399,00 

Chcesz wiedzieć jak odżywiać się w zależności od uprawianej aktywności fizycznej? Masz ochotę poznać gamę suplementów wspomagającą wysiłek fizyczny? To szkolenie jest dla Ciebie!